Kosmiczna pielęgnacja twarzy z Foreo UFO, czyli szybki sposób na piękną cerę

ea929af531c1163ca4f42d08ddcdfa8e_original

Cześć!

Czy zastanawiałaś się kiedyś, jak poprawić działanie maseczek do twarzy? Jeśli tak, to już nie musisz dłużej się tym przejmować. Marka Foreo stworzyła bowiem urządzenie, które ma szerokie zastosowanie w pielęgnacji cery. To Foreo UFO, kosmiczny wynalazek, który powinien znaleźć się w każdej damskiej kosmetyczce.

Jak wygląda Foreo UFO?

Rzeczywiście przypomina statek kosmiczny. Urządzenie marki Foreo jest okrągłe i złożone z kilku części z wypustkami, a do tego świeci. Niestety nie umie latać i strzelać wiązką laserową, co w pielęgnacji skóry mogłoby się przydać. Podczas pielęgnacji skóry stosuje się maseczkę w płachcie dopasowaną do tarczy z wypustkami. W sprzedaży, która ruszy na wiosnę, będą dwie wersje gadżetu: duża i mini (ostatnią można schować do torebki i poprawić wygląd skóry w każdym miejscu).

Jak używać Foreo UFO?

Zdejmij plastikową nakładkę z tarczy z wypustkami. Następnie załóż okrągłą maseczkę w płachcie (Maky My Day lub Call It a Night od Foreo) i załóż część, którą przed chwilą usunęłaś. Włącz urządzenie i zacznij masaż. Co ciekawe Foreo UFO można sterować także za pomocą aplikacji na smartfona. Jedna sesja trwa 90 sekund, ale to w zupełności wystarczy, żeby wypielęgnować cerę. Według producenta urządzenie stosuje się na twarzy; myślę jednak, że nic by się nie stało, gdyby użyć go na skórze szyi i dekoltu.

Co daje pielęgnacja gadżetem Foreo UFO?

Po pierwsze pomaga szybciej i lepiej wchłonąć się składnikom zawartym w maseczce w płachcie. Dzięki temu skóra jest odżywiona i nawilżona. Po drugie Foreo UFO ma trzy funkcje: pulsacji, nagrzewania i chłodzenia. Opcja pulsacji pozwala na ujędrnienie cery, nagrzewanie otwiera pory skóry (potem z łatwością można je oczyścić), chłodzenie poprawia krążenie (to taka domowa krioterapia). Co więcej urządzenie wyposażono w światło LED, które jest pomocne w pielęgnacji każdego rodzaju skóry.

Czy chciałybyście przetestować kosmiczny gadżet Foreo UFO?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *