Jak maluję oczy i brwi? Zestaw Makeup Revolution HD Pro Eyes & Brows & Eye Brush

IMG_20161203_125759

Cześć!

Makijaż oczu i brwi jest dla mnie bardzo ważny. Używam do niego najlepszych kosmetyków; muszą być bezpieczne dla mojej wrażliwej skóry powiek. Ostatnio kupiłam zestaw Makeup Revolution HD Pro Eyes & Brows & Eye Brush. Jak się sprawdza? Dowiesz się z mojego wpisu.

Co znajdziemy w zestawie od Makeup Revolution?

Zestaw Makeup Revolution HD Pro Eyes & Brows & Eye Brush spodoba się każdej miłośniczce profesjonalnego makijażu. Znajdziemy w nim paletkę cieni do powiek i brwi oraz trzy pędzle. W palecie mieszczą się 24 cienie, z tym że te z pierwszych 5 rzędów przeznaczone są do makijażu oczu, a te z ostatniego rzędu – do malowania brwi. Cienie od Makeup Revolution dają wykończenie matowe (14 cieni) i połyskujące (10 cieni). Natomiast pędzle do makijażu wykonane są z syntetycznego włókna, które jest w pełni bezpieczne dla wrażliwej skóry powiek. Każdy z pędzli ma inne przeznaczenie. Płaski i skośnie ścięty służy do malowania brwi i podkreślania ich konturów, a także do aplikowania eyelinera. Pędzel-kulka jest idealny do nakładania cieni w kącikach oczu i rozcierania ich w załamaniach powiek. Trzeci pędzel zaś blenduje wszystkie cienie, które zostały nałożone na powiekę.

Paletka HD Pro Eyes & Brows od Makeup Revolution

W palecie znajdują się cienie w kolorach brązów, fioletów, szarości i beżów. Zostały tak dobrane, żeby stworzyć na powiece idealny makijaż. Cienie od Makeup Revolution są dobrze napigmentowane i zapewniają wyrazisty efekt. Nie zbierają się w załamaniach powiek i nie osypują się; utrzymują się nawet przez cały dzień. Natomiast cienie do brwi podkreślają kształt łuku brwiowego i rozjaśniają tę część twarzy.

Pędzle od Makeup Revolution

Mimo że są zrobione z syntetycznego włosia, to są bardzo miękkie i bezpieczne dla wrażliwej skóry wokół oczu. Włosie jest dobrze osadzone na trzonkach, nie rozchodzi się na boki, a podczas mycia włoski nie wypadają. Pędzle dokładnie rozprowadzają cienie na powiekach i brwiach, dobrze je blendują i rozcierają na skórze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *