Estée Lauder Double Wear. Czego nie wiesz o tym kultowym podkładzie?

estee-lauder-double-wear.jpg

Miliony kobiet pokochały Estée Lauder Double Wear. Poznajcie fakty i mity na temat tego kultowego podkładu, czyli wszystko to, co chciałybyście wiedzieć, ale nie było okazji o to zapytać.

Poszukiwania podkładu idealnego trwały w moim przypadku naprawdę długo. Każdy działał tak sobie i miał jakieś wady, które go dyskwalifikowały w walce o ten tytuł. Albo słabo krył, albo nie mogłam dopasować sobie koloru, albo warzył się i zbierał w załamaniach twarzy, albo kompletnie nie był trwały.

Ja wiem, że wiele dziewczyn miało lub ma nadal ten sam problem. Chciałybyśmy, żeby nasza cera wyglądała nieskazitelnie niezależnie od warunków. Jednak bez dobrego podkładu to się nie uda. Co zrobić?

Estée Lauder Double Wear – moja druga skóra

Ja znalazłam już mój ideał. To Estée Lauder Double Wear – przeczytajcie o nim więcej, bo może się okaże, że to perfekcyjny podkład również dla Was.

  • Naprawdę świetnie kryje wszelkie niedoskonałości.
  • Zapewnia bardzo naturalny i nieprzesadzony efekt.
  • Jest maksymalnie trwały i odporny na różne warunki.

To trzy najważniejsze zalety tego podkładu, ale oczywiście jest ich więcej. Choć to właśnie krycie, naturalność i trwałość są zawsze tymi elementami, na które najczęściej zwracamy uwagę przy wyborze podkładu. W tym przypadku nie zawiedziecie się efektami. Jestem tego pewna.

Odcienie Estée Lauder Double Wear

Bardzo duży plus tego produktu to rewelacyjny wybór kolorów. Jest ich aż 25 (sprawdzałam przed chwilą na stronie Sephory), ale niektóre są dostępne niestety tylko online. To z kolei minus, ponieważ wiemy, jak ważne jest właściwie dopasowanie odcienia fluidu.

W palecie kolorystycznej podkładu Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup znajdziemy odcienie w trzech tonacjach: ciepłej (W), zimnej (C) oraz neutralnej (N). Dzięki temu zdecydowanie łatwiej dobrać właściwy kolor podkładu. A rozbieżność jest od naprawdę porcelanowych odcieni, po ciemne brązy typowe dla ciemnoskórych kobiet. Każda znajdzie coś dla siebie!

Nie wiesz, który kolor podkładu wybrać?

Idź do drogerii i przetestuj na swojej skórze testery. Przecież nie musisz decydować w ciemno! Wybierz kilka odcieni, które mogłyby Ci najbardziej odpowiadać, a następnie sprawdź, jak wyglądają na skórze. Pamiętaj, żeby nie testować ich na nadgarstku tylko na żuchwie lub szyi.

A jeśli nadal masz problem z decyzją, poproś o pomoc. W drogeriach pracują naprawdę fajne dziewczyny, które znają się na tym, co robią i powinny Ci doradzić. W niektórych większych perfumeriach oraz salonach Estée Lauder może dobrać odcień podkładu Double Wear cyfrowo, dzięki skanowaniu skóry aparatem Color Imatch. Polecam, naprawdę fajne doświadczenie!

Podkład idealny nie istnieje bez… pielęgnacji idealnej

O czym jeszcze powinnyście pamiętać podczas dobierania podkładu dla siebie? Że idealny podkład, świetnie kryjący, o naturalnym i jedwabistym wykończeniu, maksymalnie trwały… nie istnieje! Jak to możliwe?

Po prostu skóra, która nie jest odpowiednio wypielęgnowana, nie będzie wyglądała w makijażu dobrze. I nieważne, jak drogiego i dobrego podkładu użyjemy. Najważniejsza jest pielęgnacja! Nawet Estée Lauder Double Wear Stay-in-Place Makeup wygląda najlepiej na zdrowej, odżywionej i nawilżonej skórze. Choć na każdej innej też radzi sobie lepiej od konkurencji.

Estée Lauder Double Wear, czyli podkład dla wymagających

To bezzapachowy, testowany alergologicznie, lekki i trwały podkład.

Double Wear Stay-in-Place Makeup to podkład o doskonale kryjącej, ale też lekkiej formule. Świetnie wyrównuje koloryt, ale też nie obciąża skóry. Efekt jest bardzo naturalny i pozostaje nietknięty niezależnie od warunków – w cieple, zimnie, deszczu, stresie, biegu. A do tego ochrania przed słońcem dzięki filtrowi SPF 10.

Cena podkładu Estée Lauder

Gdybym powiedziała, że możecie kupić go tanio, to bym skłamała. To jeden z droższych podkładów, które miałam, choć oceniam to ze swojej perspektywy. Dla niektórych może być tani. Mimo że cena Estée Lauder Double Wear nie należy do najniższych, moim zdaniem to się naprawdę opłaca.

Sprawdźcie same!
A może już używacie Estée Lauder Double Wear?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *