Smakowite cienie do powiek Do It For The Graham Palette od Beauty Bakerie

beauty bakerie do it for the graham eye palette

Cześć!

Cienie do powiek według mnie nie tylko powinny tworzyć ładny makijaż. Powinny kojarzyć się z czymś przyjemnym i ładnie wyglądać. Właśnie takie są cienie Do It For The Graham Palette marki Beauty Bakerie.

Cienie do powiek od Beauty Bakerie – inspiracja jedzeniem?

Zarówno kolory, jak i nazwa produktu od Beauty Bakerie nawiązują do egzotycznych produktów, które możemy znaleźć w naszych kuchniach. W Do It For The Graham Palette znajduje się 12 kolorów o matowym i połyskującym wykończeniu. Paletka zawiera odcienie brązu, beżu, a także kolory niebieski, żółty i zielony. Cienie do powiek marki Beauty Bakerie są dobrze napigmentowane i pozwalają stworzyć wyrazisty makijaż. Mają bardzo dobrą trwałość, nie osypują się i nie pylą podczas makijażu. Ładnie blendują się ze sobą i innymi kolorowymi kosmetykami. Dzięki nim można uzyskać dokładne krycie i zbudować intensywny makijaż poprzez dołożenie kolejnych warstw.

Jak aplikować cienie do powiek Do It For The Graham Palette?

Dla uzyskania bardziej trwałego makijażu na powieki zaaplikuj utrwalającą bazę. Jeżeli chcesz zrobić smoky eyes, użyj jasnego matowego cienia do pomalowania powieki ruchomej i powieki nieruchomej. Następnie połyskującym cieniem zaakcentuj wewnętrzny kącik oka, a cieniem o najciemniejszym kolorze – zewnętrzny kącik. Natomiast na środek powieki nałóż taki cień, który wszystko połączy i utworzy jednolity makijaż. Kosmetyki rozetrzyj miękkim pędzelkiem, a rzęsy pomaluj dobrą maskarą.

Czy cienie od Beauty Bekerie zawierają naturalne składniki?

W Do It For The Graham Palette znajduje się tylko kilka naturalnych składników. Są to miki odbijające światło, dwutlenek tytanu, glinka kaolinowa i mineralne barwniki. Pozostałe substancje dbają o nawilżenie skóry i utrzymanie kosmetyku w odpowiedniej jakości. W cieniach do powiek od Beauty Bakerie znajduje się również talk, który może podrażniać wrażliwą skórę wokół oczu.

Czy używałyście już tych cieni do powiek? Czekam na wasze komentarze.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *