Jak zrobić smoky eyes? Paletka Zoeva Smoky Palette

zoeva-smoky-palette.jpg

Cześć!
Makijaż w stylu smoky eyes zna każda z was. Wiecie też, że do umalowania oczu w ten sposób potrzebne są jasne i ciemne cienie. Pewnie zdajecie sobie też sprawę z tego, że niektórzy producenci mają w ofercie specjalne paletki do tego typu makijażu. Takim kosmetykiem jest Smoky Palette marki Zoeva. Jak robię smoky eyes z jej użyciem?

Czym tak naprawdę jest smoky eyes?

Smoky eyes jest makijażem uniwersalnym, który pasuje na każdą okazję. Można wykonać go zarówno jasnymi, jak i ciemnymi cieniami do powiek. Eyeliner i tusz do rzęs na pewno uzupełnią makijaż i odmienią twój wygląd. Smoky eyes nie jest trudny do zrobienia; trzeba jednak nieco poćwiczyć. Generalnie polega na zaaplikowaniu cieni w kilku kolorach w określonych częściach powiek i dokładnym ich zblendowaniu (połączeniu/rozcieraniu).

Jak w smoky eyes pomaga mi Zoeva Smoky Palette?

Paletka marki Zoeva jest bardzo przydatna. Cienie, które zawiera, zostały tak dopasowane, żeby stworzyć zarówno makijaż dzienny, jak i wieczorowy. W palecie znajdziemy odcienie szarości, czerni, brązów i fioletów o matowym i satynowym wykończeniu. Mogę z całą pewnością stwierdzić, że dzięki nim smoky eyes wygląda obłędnie, a moje oczy są jakby większe i ładniejsze. A kiedy makijaż uzupełniam eyelinerem i maskarą, moje rzęsy natychmiast stają się dwa razy grubsze i gęściejsze, a oczy – bardziej otwarte. Jednak kolor smoky eyes to nie wszystko. W Zoeva Smoky Palette znajduje się również witamina E, która dba o młody wygląd skóry.

Jak wygląda mój smoky eyes?

Opiszę wam mój wieczorowy makijaż smoky eyes z użyciem Zoeva Smoky Palette. Na powieki nakładam bezbarwną bazę lub podkład, dzięki którym makijaż dłużej się utrzymuje. Następnie na ruchomą i nieruchomą powiekę aplikuję neutralny cień Sweet Smell. W wewnętrznych kącikach oczu nakładam jeden z najjaśniejszy z cieni, Relieve the Moon, Sleep to Dream, Soul Searching lub Dust&Memories. Po przeciwnej stronie powieki aplikuję ciemny cień, Real Light, Dark Edge lub Elegant Chaos. Te dwa odcienie łączę za pomocą Smoky Wishes lub Ashes Awake. Wszystkie kosmetyki dokładnie blenduję, a na koniec dodaję eyeliner i tuszuję rzęsy.

A jak wy, dziewczyny, robicie smoky eyes?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *